GeboorteClubs en MamaClubs

   Club    Forum zwangerschap    GeboorteClubs

ikbenZwanger Winactie

Forum Club ikbenZwanger Winactie
Club om te praten met je (zwangere) vriendinnen.

  • forum zwanger vriendin

    ikbenZwanger Winactie - door Selina
    Hi allemaal, Wat leuk dat ik hierop kom door gewoon door te klikken. Van harte gefeliciteerd! Ik ben na bijna een jaar zwanger voor de 2e x, nu 4 weken zwanger moet vaak plassen op een dag en heb flinke borsten! Verder nog geen kwaaltjes. Leuk om op zo ‘n forum te zitten. Liefs Selina
       

  • forum zwanger vriendin

    ikbenZwanger Winactie - door Leonie
    Hi ladies :) kan iemand me zeggen of je verder moet doen met foliumzuurtabletjes slikken als je met die Omnibiona zwangerschapsvitaminen start? Want in die laatste zit er foliumzuur. Thanx! Leonie
       

  • forum zwanger vriendin

    ikbenZwanger Winactie - door Donna
    Heel herkenbaar hoor! Zit nu in de 6e week en gelukkig nog geen spoor van misselijkheid. Die krampen en steken wel maar schijnt heel normaal te zijn! Verder voelen mijn borsten alsof ze op ontploffen staan. Verder gelukkig geen last van nare kwaaltjes..nog niet althans!
       

  • forum zwanger vriendin

    ikbenZwanger Winactie - door Soreev
    Hoi allemaal, Ik ben 5 weken zwanger! Heel blij, maar besef het nog niet helemaal. Wat mij wel onzeker maakt is dat ik de ene dag veel meer lat heb van krampjes, misselijkheid dan de andere. Heb wel al gelezen dat dit erbij hoort en elke dag weer anders is! Ik ga ook vaak plassen op een dag, vaak ook om gewoon te controleren of alles nog goed is (geen bloedverlies etc). De 20e hebben we de eerste echo, heel spannend! Ik kan echt niet wachten. Hoe voelen jullie je? Groetjes!
       

  • forum zwanger vriendin

    ikbenZwanger Winactie - door Wendy
    Vandaag het speelkleed binnen gekregen super leuk!!
    2   

  • forum zwanger vriendin

    ikbenZwanger Winactie - door Siska
    Proficiat met jullie 10jarig bestaan???? nu in week 33 onze kleine spruit mss geboren op mama's b-Day ben benieuwd????
       

  • forum zwanger vriendin

    ikbenZwanger Winactie - door Sweetybrads
    Ben benieuwd naar de winnaars van december en we doen weer graag mee in Januari.
    1   

  • forum zwanger vriendin

    ikbenZwanger Winactie - door Naoual
    Proficiat met 10 jaar bestaan!!!! En nu naar de volgende 10 jaar :)
    1   

  • forum zwanger vriendin

    ikbenZwanger Winactie - door Zwangerschap
    Perfect de ontwikkeling volgen wow
       

  • forum zwanger vriendin

    ikbenZwanger Winactie - door Charlotte - voelt zich normaal
    Mijn kleintje is morgen 5 weken. En drinkt 120+4ml om de 3uren. Een kleintje van 5 weken moet hij normaal niet om de 4 uren drinken? Hoe deden jullie dit om te kunnen overschakelen? Want hij klaagt achter zijn 3uren een melkje.. En meer wil hij niet drinken hij laat altijd iets kleins in zijn flesje.
       

Forum Club ikbenZwanger Winactie

Reageer

Reageer op het onderwerp: Club - ikbenZwanger Winactie

Zin in iets leuks? Zoek een geboortekaartje uit

Ontdek het leukste geboortekaartje voor jou!

Gratis producten meer

Zwanger? Vraag gratis de blije doos aan
Zwanger? Vraag gratis de blije doos aan
Gratis Zwanger- en Babybox aanvragen
Gratis Zwanger- en Babybox aanvragen
De Roze Doos
De Roze Doos

Schrijf je nu gratis in bij ikbenZwanger

Vriendin worden van ikbenZwanger.com! Meld je aan